Burmistrz Józefowa nad Wisłą z wotum zaufania i absolutorium za 2025 rok
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Józefowie nad Wisłą Burmistrz Józefowa nad Wisłą Paweł Grabek otrzymał od Radnych Rady Miejskiej wotum zaufania za 2025 rok oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok.
Uchwała w sprawie udzielenia wotum zaufania została podjęta niemal jednogłośnie – za jej przyjęciem głosowało 14 radnych, przy jednym głosie wstrzymującym się.
Z kolei uchwała w sprawie udzielenia absolutorium została przyjęta jednogłośnie. W głosowaniu wszyscy obecni radni opowiedzieli się za jej przyjęciem – 15 głosów „za”.
Uzyskane wotum zaufania oraz absolutorium stanowią potwierdzenie pozytywnej oceny działalności Burmistrza oraz prawidłowej realizacji budżetu Gminy Józefów nad Wisłą w 2025 roku.